124. V horách
Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 74 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč