Výhled do kraje

Autor: Ladislav Špitník
(1901)

Signováno vpravo dole, rámováno, obsahuje štítek autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: pošk. 59 x 69 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč