313. Výhled do kraje
Autor: Ladislav Špitník
(1901)
Signováno vpravo dole, rámováno, obsahuje štítek autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: pošk. 59 x 69 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč