Chalupa

Autor: Ladislav Špitník
(1901)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 54

Konec dražby: 29.11.2021 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč