86. Chodsko - rodinná idyla

Autor: Ladislav Špitník
(1901)

signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na rámu, na reversu výstavní štítek rok 1944, původní řezaný rám
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 50 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 67 cm

Konec dražby: 11.04.2018 19:30

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 500 Kč11.4.2018 10:13:50 (limit 11.4.2018 10:13:50)