87. Chodsko - rodinná idyla
Autor: Ladislav Špitník
(1901)
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na rámu, na reversu výstavní štítek rok 1944, původní řezaný rám
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 50 cm, výška: 38 cm, rámování: 57 x 67 cm
Konec dražby: 11.04.2018 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč