152. Krajina při žních

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 35 cm, rámování: 53,5 x 98,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč