22. Autoportrét

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vpravo dole, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.01.2023 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč