6. Podvečer
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
signováno vpravo dole, rámováno, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.01.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč