Podvečer

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vpravo dole, rámováno, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.01.2023 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč