181. Zátiší
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: pošk. 66 x 55 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč