50. Karlův most
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 25 cm, rámování: 39 x 59 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč