51. Jiřinky
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 25 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 39 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč