68. Smíchovský přístav
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 67 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč