Loďky v Mukranu na Rujaně

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na sololitu, datace: 1973
Šířka: 64 cm, výška: 58 cm, rámování: 69 x 74 cm

Konec dražby: 28.01.2019 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč