94. Loďky v Mukranu na Rujaně
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na sololitu, datace: 1973
Šířka: 64 cm, výška: 58 cm, rámování: 69 x 74 cm
Konec dražby: 28.01.2019 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč