73. Podzimní krajina
Autor: Emanuel Knížek
(1889 Praha - 1959)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 13,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 24 x 17 cm
Konec dražby: 03.05.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč