90. Rybník Katlov
Autor: Emanuel Knížek
(1889 Praha - 1959)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 75 cm
Konec dražby: 11.04.2018 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč