145. Pohled na Libáň
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 22 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 05.10.2020 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč