250. Chalupy
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
přisouzeno autorovi, karton prohnutý, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 57 cm, rámování: 65 x 76 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč