3. Trosky
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 55 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč