72. Pohled na Mikuláše na Malé Straně

Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 82 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 20:11 SEČ

Zbývá: 8d 21h 3m 18s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč