Letní krajina

Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)

signováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 51

Konec dražby: 11.04.2018 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč