91. Podzimní krajina
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
signováno vpravo dole zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 56,5 cm
Konec dražby: 11.04.2018 19:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč