56. Österland - La Pigalle
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 27 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 40 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč