56. Schmidt - Koupající se dívka
Signováno vpravo dole, na reversu štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč