56. Sýkora - Žižkov
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1963
Šířka: 35 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:36 SELČ
Dosažená cena: 251 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
251 Kč | 17.5.2021 21:14:13 |
1 Kč | 26.3.2021 20:42:45 |