Žně v údolí

Autor: Zdeněk Götz
(1935 Hradec Králové)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Šířka: 110 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 121 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč