561. Olomoucká radnice

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1960
Šířka: 72 cm, výška: 64 cm, rámování: 75,5 x 84,5 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč