561. Olomoucká radnice
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1960
Šířka: 72 cm, výška: 64 cm, rámování: 75,5 x 84,5 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč