Vandráci

Autor: Josef Černovický
(1906 - 1991)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 76 cm, rámování: 86 x 76 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč