38. Vandráci
Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 76 cm, rámování: 86 x 76 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč