382. Zima

Autor: Josef Černovický
(1906 - 1991)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 28.07.2019 19:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč