U ohně

Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 90 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč