241. Poklidné město
Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 55 cm, rámování: 68 x 79 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč