295. Chalupy v zimě
Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 28 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč