75. Cestovatel
Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 64 x 55 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč