28. Kytice
Autor: Quido Fojtík
(1926 - 1995)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 80 cm, rámování: 93 x 72 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč