31. Na Vysočině

Autor: Karel Beneš
(1881 Hlinsko - 1941 Hlinsko)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1922
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 41 x 57 xm

Konec dražby: 11.04.2018 18:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč