1. Středozemní moře

Autor: Kamil Lhoták
(1912 Praha - 1990 Praha)

volný list, poslední grafické dílo autora pocházející přímo od dědice, značeno PD razítkem Spolku prátel Kamila Lhotáka, spravujícího rodinnou sbírku Kamila Lhotáka. Součástí prodeje je Certifikát pravosti vydaný dne 21.4. 2016 synem Kamila Lhotáka a tajemníka SPKL. Dílo je uvedno v soupisu Grafické dílo pod číslem položky G491.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1989
Šířka: 59,5 cm, výška: 48 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.04.2018 18:05

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 10 000 Kč