129. Kámen vzpomínek

Autor: Kamil Lhoták
(1912 Praha - 1990 Praha)

volný list, poslední grafické dílo autora pocházející přímo od dědice, značeno VD razítkem Spolku prátel Kamila Lhotáka, spravujícího rodinnou sbírku Kamila Lhotáka. Součástí prodeje je Certifikát pravosti vydaný dne 21.4. 2016 synem Kamila Lhotáka a tajemníka SPKL, dílo je uvedeno v souboru Grafického díla Kamila Lhotáka pod číslem položky G483
Technika: litografie na kartonu, datace: 1987
Šířka: 65,5 cm, výška: 49 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 13.12.2018 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 000 Kč