Jan Neruda v Paříži (1) Muž v kavárně

Autor: Kamil Lhoták
(1912 Praha - 1990 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno pod číslem G322 na str. 224 v Grafické dílo Kamil Lhoták
Technika: lept, datace: 1958
Šířka: 8 cm, výška: 13 cm, rámování: 29,5 x 21,5 mcm

Konec dražby: 16.05.2023 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč