140. Pahorek a míč

Autor: Kamil Lhoták
(1912 Praha - 1990 Praha)

Signováno vlevo dole tužkou a vpravo dole v tisku, rámováno, paspartováno a zaskleno, publikováno v knize "Kamil Lhoták, Grafické Dílo" pod č. G485 str. 405
Technika: serigrafie
Šířka: 14,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 26 cm

Konec dražby: 20.02.2023 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč