Muž v kavárně

Autor: Kamil Lhoták
(1912 Praha - 1990 Praha)

Signováno vpravo dole, motiv publikován v ´Grafickém díle - Kamil Lhoták´ str. 351. 1977, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 9 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 24 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč