82. Patent v krajině s balonem

Autor: Kamil Lhoták
(1912 Praha - 1990 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 32/100 vlevo dole, volný list, publikováno v soupisu díla Kamil Lhoták "Grafické dílo" na straně 336 pod číslem G419
Technika: litografie, datace: 1973
Šířka: 28 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 38 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč