88. Kresba u stolu

Autor: Kamil Lhoták
(1912 Praha - 1990 Praha)

tři portréty spolusedících Kamila Lhotáka, kresba zhotovena na ubrousek v restauraci, stav uměrný stáří, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, certifikát pravosti přiložen
Technika: kresba, datace: 15.9. 1971
Šířka: 16 cm, výška: 15 cm, rámování: 35 x 34 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč