4. Odmäk

Autor: Mária Medvecká
(1914 Medvedzie (Slovensko) - 1987 Bratislav)

olej na plátně fixováno na sololitu, signováno vlevo dole, na rámu přípis
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 19 cm, rámování: 35,5 x 66 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.04.2018 18:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 16 000 Kč