24. Konvolut 2ks folklórní motiv
Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 57 cm, rámování: 69 x 52,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč