297. Moře - L Formát
Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 78 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 93 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč