17. Kočovníci
Autor: Bedřich Blažek
(1901 Veltruby - 1960 Praha)
signováno vlevo dole.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 46 cm, výška: 32 cm, rámování: 48 x 62,5 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč