57. Chaloupka mezi stromy
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 58 x 73 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč